فرش 500 شانه کریستال

فرش ماشینی

شرکت تجاری رزلند به عنوان بزرگ ترین تولید کننده فرش ماشینی در سطح خاورمیانه فعالیت می کند که صد ها مدل فرش را در طرح های مختلف نظیر طرح افشان، طرح خشتی، طرح بته ای، طرح شکارگاهی، طرح گل فرنگ و غیره تولید و عرصه می نماید. این طرح ها هرکدام زیبایی بی نظیری داشته و توانسته نظر مشتریان را جلب کند.

کلیه فرش های این شرکت در ابعاد 6 متری، 9 متری، 12 متری، 18 متری،  24 متری و همچنین سایز های سفارشی بافته می شود. عدم پرز دهی،  ضد حساسیت ، مقاوم در برابر سایش و ارئه ضمانت نامه از ویژگی های مهم فرش های رزلند می باشد و انواع فرش را در قالب گرد، بیضی، مستطیل و غیره تولید می کند.

فرش 500 شانه کریستال

این فرش ها به دلیل جلوه بسیار زیبا و جذاب طرفداران زیادی دارند. کیفیت بالا و ضخامت زیاد از ویژگی های مهم این فرش ها محسوب شده که باعث می شود در برابر فرسایش و پاخوردگی مقاومت بالایی داشته باشند. ارتفاع خاب در فرش 500 شانه حدود 11 تا 12 میلی متر می باشد  لذا فرشی بسیار نرم است و برای مکان هایی که رفت  آمد زیاد است مناسب هستند. تعداد رنگ های به رفته در فرش 500 شانه فقط 8 رنگ می باشد و به دلیل پایین بودن تراکم و شانه، قیمت کمتری هم دارند.

بسته بندی

بسته بندی فرش ها توسط دستگاه های تمام اتوماتیک انجام می شود که این دستگاه ها قادر هستند انواع فرش را با اندازه های مختلف بدون دخالت دست رول کنند. سپس فرش ها به صورت رول شده در نایلون پیچیده شده و در بین هر فرش لایه ای نایلون و یا گونی قرار داده می شود.