فرش 1200 شانه گل برجسته

فرش ماشینی

شرکت تجاری رزلند به عنوان بزرگ ترین تولید کننده فرش ماشینی در سطح خاورمیانه فعالیت می کند که صد ها مدل فرش را در طرح های مختلف نظیر طرح افشان، طرح خشتی، طرح بته ای، طرح شکارگاهی، طرح گل فرنگ و غیره تولید و عرصه می نماید. این طرح ها هرکدام زیبایی بی نظیری داشته و توانسته نظر مشتریان را جلب کند.

کلیه فرش های این شرکت در ابعاد 6 متری، 9 متری، 12 متری، 18 متری،  24 متری و همچنین سایز های سفارشی بافته می شود. عدم پرز دهی،  ضد حساسیت ، مقاوم در برابر سایش و ارئه ضمانت نامه از ویژگی های مهم فرش های رزلند می باشد و انواع فرش را در قالب گرد، بیضی، مستطیل و غیره تولید می کند.

فرش 1200 شانه گل برجسته

این مدل فرش ها به علت ایجاد فرورفتگی و برجستگی، حالت سه بعدی را ایجاد کرده و به عنوان زیباترین فرش ماشینی شناخته می شود. شانه 1200، وضوح نقشه و کیفیت بالا،  استفاده از نخ خاب 100 درصد آکرولیک هیت ست شده و دستبافت گونه بودن از ویژگی های مهم این فرش ها می باشد. این فرش ها بسیار مستحکم، توپر و مقاوم هستند که پرزدهی کمی دارند.

بسته بندی

بسته بندی فرش ها توسط دستگاه های تمام اتوماتیک انجام می شود که این دستگاه ها قادر هستند انواع فرش را با اندازه های مختلف بدون دخالت دست رول کنند. سپس فرش ها به صورت رول شده در نایلون پیچیده شده و در بین هر فرش لایه ای نایلون و یا گونی قرار داده می شود.