فرش 1500 شانه گل برجسته

فرش ماشینی

شرکت تجاری رزلند به عنوان بزرگ ترین تولید کننده فرش ماشینی در سطح خاورمیانه فعالیت می کند که صد ها مدل فرش را در طرح های مختلف نظیر طرح افشان، طرح خشتی، طرح بته ای، طرح شکارگاهی، طرح گل فرنگ و غیره تولید و عرصه می نماید. این طرح ها هرکدام زیبایی بی نظیری داشته و توانسته نظر مشتریان را جلب کند.

کلیه فرش های این شرکت در ابعاد 6 متری، 9 متری، 12 متری، 18 متری،  24 متری و همچنین سایز های سفارشی بافته می شود. عدم پرز دهی،  ضد حساسیت ، مقاوم در برابر سایش و ارئه ضمانت نامه از ویژگی های مهم فرش های رزلند می باشد و انواع فرش را در قالب گرد، بیضی، مستطیل و غیره تولید می کند.

فرش 1500 شانه گل برجسته

فرش 1500 شانه گل برجسته، به دلیل بافت ریز و طرح و نقش ظریف ازمحبوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند و برای انواع دکوراسیون مدرن و کلاسیک مناسب می باشند. در بافت این فرش ها از دو نوع نخ خاب با نام های آکریلیک هیت ست و هایبالک استفاده شده است که موجب ایجاد طرح های برجسته در سطح فرش می شود. استفاده از این نخ ها خواص عدم پرزدهی و ضد حساسیت بودن به فرش ها می دهد و در صورت ایجاد لکه بدون افت کیفیت به راحتی قابل پاک کردن هستند. تراکم این فرش ها 4500 می باشد که دوام و استحکام فوق العاده بالایی را در آن ها ایجاد می کند.

زیبایی، جذابیت، درخشندگی و کیفیت این فرش ها قابل مقایسه با فرش های دیگر نیست و شباهت زیاد به فرش های دستبافت از مهم ترین ویژگی آن ها محسوب می شود.

بسته بندی

بسته بندی فرش ها توسط دستگاه های تمام اتوماتیک انجام می شود که این دستگاه ها قادر هستند انواع فرش را با اندازه های مختلف بدون دخالت دست رول کنند. سپس فرش ها به صورت رول شده در نایلون پیچیده شده و در بین هر فرش لایه ای نایلون و یا گونی قرار داده می شود.